درباره ما

درباره بونانزا

بونانزا را بهتر بشناسیم

شرکت سها سپهر زرین  با برند بونانزا(Bonanza) ، مجموعه ای است خانوادگی که از سال 1398 با اعتقاد بر اصل مشتری مداری و ارائه محصولات ارگانیک و اصیل و حذف واسطه ها پا به عرصه کسب و کار گذاشته است و خواهان دسترسی راحت و به صرفه همه هموطنان به محصولات اصیل و با کیفیت می باشد.

ما با ایده های نو و استفاده از دانش متخصصین صنایع غذایی در دل خانواده بونانزا سعی بر ارتقاء کیفیت محصولات و رضایت تمام مشتریان ارجمند را داشته و این امر مهم در سر لوحه ی تمام  عملکرد های خود قرار داده است و همچنین ،علاوه بر بازار داخلی در پی برافراشته کردن پرچم ایران و ایرانی به عنوان عرضه کننده محصولات با کیفیت و اصیل در  جهان را دارد .

لازم به یادآوری است که احترام به خواسته مشتریان در اولویت اهداف این مجموعه بوده و از مهمترین شاخصه های رفتاری مورد نظر ما می باشد.

ماموریت ما

مأموریت ما در مجموعه سها سپهر زرین ،تامین، تولید و عرضه محصولات غذایی با کیفیت، در بسته بندی های متنوع و جذاب با رعایت اصل صداقت، احترام و ارزش آفرینی برای مشتریان در راستای ارتقاء سلامت جامعه، با استفاده از منابع انسانی متخصص جهت رقابت در بازار داخلی و خارجی می باشد.

تفکر خلاقانه ،اخلاق متعهدانه، رفتار مسئولانه و مسئولیت پذیری منعهدانه در پاسخگویی و تحقق اهداف سازمان، زیر بنای فرهنگ سازمانی ماست.

ما درصدد هستیم تا با در اختیار قراردادن مرغوب ترین و سالم ترین زعفران ایران به مشتریان خود، بسوی ارتقای شناخت و نیز ترویج فرهنگ مصرف زعفران به عنوان گیاهی معطر و با خواص دارویی فراوان اقدام نماییم.

به خانواده بونانزا خوش آمدید

باهم بودن و با هم ماندن افتخار ماست

سها سپهر تنها یک شرکت تجاری نیست، بلکه مجموعه ای متولد شده از حلقه‌ی اتحاد یک خانواده می باشد که با عشق پا به عرصه‌ی کسب و کار گذاشته است و از همان آغاز در اندیشه‌ی با هم بودن و با هم ماندن با شما و در کنار شما مشتریان گرامی می باشد.

پیشگام در حفظ محیط زیست و دوستدار طبیعت

ما در تمامی مراحل علاوه بر سلامت و تکریم مشتریان می کوشیم با طبیعت همسو بوده و سلامت جامعه را بهبود بخشیم

100% ارگانیک و اصیل

ارتقاﺀ سطح کیفی و کمی محصولات و ارائه محصولات بر پایه سلامتی مصرف کنندگان

در کنار شما و برای آرامش و رفاه حال شما عزیزان

ما در کنار شما و برای شما ، متفاوت ترین محصولات کادویی را با طرح  و وزن دلخواهتان  فراهم می آوریم